Bayan Arkadaş Bulma , Bul bayan arıyorum , ücretsiz arkadaşlık ilanları

Ücretsiz ve üyeliksiz Elit Bayan Arkadaş Bulma Sitesi, dul bayan arıyorum,

Bayan arkadaş ilanları İstanbul

Bayan arkadaş ilanları İstanbul arkadaşlık sitesi netten arkadaş bulmanın en kolay yolu! Paranız cebinizde kalsın, Dostluk arkadaşlıkta parayla değil ya!
Erkeğim bayan arkadaş bulmak istiyorum diyorsanız doğru yere geldiniz. Sadece ilan bırakmanız yeterli tabi ki elit bir site olduğundan dolayı sapkın yorumlar asla kabul edilmeyecektir.
Kadınlar hakkında söylenen etkileyici sözlerle konumuzu başlatmış bulunuyoruz.
Kadınlar kendilerini sevenler için değil, onlara hükmedenler için can verirler. ( H. Edip Adıvar )

Bir uygarlığın seviyesini ölçmek isterseniz, derhal kadının hayat şartlarına bakın. ( Stuart Mill )

Krallar gibi kadınlar da kendileri için yapılan her şeyin esasen bir borç teşkil ettiğine inanırlar. ( Balzac )

Kadınla müziğin yaşı olmaz. ( Oliver Goldsmith )

Güzel bir kadın gözü, iyi bir kadınsa gönlü okşar. ( Napoleon )

Kadın her şeyi affeder fakat asla unutmaz. ( Conficius )

Kadını güzel yapan Allah, sevimli yapan şeytandır.( Victor Hugo )

Bir kadının güzelliği, ancak sevmeye başladığı zaman meydana çıkar. ( La Bruyere )

Kişiye imandan sonra verilen şeylerin en hayırlısı saliha kadındır. ( Hz. Ömer )

Kadınlar, erkeklerden daha çok hikmet sahibidirler, daha az bilir, daha çok anlarlar. ( J. Duhamel )

Kadın kocasının, delikanlılıkta sevgilisi, olgun çağda arkadaşı,ihtiyarlıkta da hasta bakıcısıdır.(Bacon )

İnsan gerçekten bir kadını severse,
onun gözünde dünyadaki bütün öteki kadınlar kesin olarak manasını kaybeder. (Oscar Wilde )

erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı (31),bayan arkadaş ilanı (22),bayan arkadaş ilanları istanbul (20),istanbul bayan arkadaş ilanları (19),arkadaş ilan (18),omegla arkadas ilanları (15),arkadaşlık ilanları istanbul (12),surıyelı bayan bulma (11),

Yeni ilan aramaları

Son Yorumlar

7 Comments

Add a Comment
 1. merhaba ismim emrah samsunda yaşıyorum aslen niğdeliyim özel bir firmada çalışıyorum.28 yaşında 174 boy,60 kiloda, üniversite mezunu ,elit,kültürel anlamda kendini yetiştirmiş ,sadakat ve dürüstlüğü ilke edinmiş ,dostcanlısı kişiliğe sahip hoş biriyimdir.insanlık değerlerinin anlamını yitirmeye başladığı sahte yaşamda yalan ve yapmacık sevgilerden uzak gerçekten yürekten olan asil bir arkadaşlık arıyorum.Hani insanı insan yapan değerler vardır; Gururlu ve onurlu olmak gibi.
  Kendinden emin olmanın verdiği naif’liğe sahip olmak gibi. Vicdan ve merhamet duygularına sahip olmak gibi. bunların hepsine ve daha fazlasına sahip biri olmalı.Arkadaşlikların‚ dostlukların‚ güvenin‚ sevginin ve saygının sorumsuzca tüketildiği…. İlişkilerin tamamen menfaat ve çıkar ilişkilerine dönüştüğü bu ortamda tek gayem nadide ve özel bir arkadaşlık .buyukduru@hotmail.com sıfırbeşyüzotuzdört ikiyüzdoksanaltı yetmişüç sekseniki numaram.Emrah Hüseyin Büyükduru facebook adresim.yalnızlığın karamsar ve yürek burkan yönünü her an içimde hisssediyorum buraalrda malum yabancı çevre insanlara biraz güven sorunu yaşıyorum çok iyiniyetli ve duygusal birisiyim asla benmerkezci değil karşıdakine empatiyle yaklaşan birisiyim bu mütevazi yönüm genelde artniyetli kişiler tarafından hep nankörlükle geri döndü a ma hayattada birtakım risklerden kaçılamaz tabiki. birde şu var herkes hekesin düşüncelerine hitap etmiyo karşıdaki çok iyi birisi dahi olsa.bugünlere dek çokça sorunlar sıkıntılar yaşadım artık ileriye dönük ciddi ve samimi bir arkadaşlık arıyorum.sisli bir havanın içinde kalmışçasına bir umudun peşinden koşuyorum yok olup giden insanlık dünyasında gerçek kişileri bulabilmek zor da olsa ideallerim uğruna değeceğini düşünüyorum . esasında imkansızı istemiyorum çağdaş düşünce ve bilince sahip ,yüreği sevgi dolu,en önemlisi kendi kendini yetiştirmiş,kişiliği oturmuş birisi olsun istiyorum.Malesef bizi anlayamayan insanlar yüzünden bazen yalnızlara oynuyoruz..anlamayanların arasında kalmak, ıssız adada tek başına kalmaktan daha zordur. Bizi yargılayıp, suçlamaktan başka birşey bilmez bu gönlü çorak, yürek cahilleri. Yıllar boyu anlatırız ama nafile onlar kendi kafalarında kurguladıkları yapay yaşamı bizede uygulamaya çalışırlar, bizim onlar gibi olmadığımızı farkettiklerinde topyekün taarruza geçerler.Bu zamanda bu duygular eskide kalmış ara sıra nostaljik takılmaya yarayan bir olgudan ibaret. Oysa bilmiyorlarki, sevgi ve dostluk gibi kavramlar bizi biz yapan gerçeklerdir. herşeye inat zamana inat sevgi ve dostluk diyorum .Hep ihtiyaç duydum, kalbi sadece insan sevgisiyle dolu, çıkarsız, cinsiyet ayrımı yapmadan, sevgisinden şüphe duymayacağım candan arkadaşa,sırdaşa, dosta. Ama maalesef gerçeklerinden çok müsveddeleriyle tanışıklığım oldu Kimbilir belki de küçük şehirde doğup büyümenin dezavantajı olsa gerek. Ya da herkesi kendim gibi gördüğümden veya görmek istediğimdendir. ‘bilemiyorum Ama; İçimdeki çocuğu ve insan sevgisini çevremde kirlenmiş ruhlardan hep korumaya çalıştım. Belki kendimi bu anlamda yalnızlığa mahkum ediyorum ama kişiliğimden ödün vermeden, riyakarlıklardan uzak, kula kul olmadan onurumla yaşıyorum. İşte bu kadarcık. İnsan yaşadıklarından çok yaşayamadıklarıyla koca bir ömür tüketirse benim gibi anlatacak pek bir şeyleri olmuyor.

 2. 19 yaşim var 181 sm boyunda 81.9 k kilodayam
  ciddi durust kadinlarla konusmaya zorlanan biriyem
  durust 160-177 sm boyunda normal(kilolu olmamali) bir bayanla tanismak isterim Azerbaycanda yaşiyorum ciddi düşünüyorum(evlilik)

 3. slm ben istanbul şişli de oturuyorum.yaş 32 bekarım.tek yaşıyorum.her konuda güven veren kişilikli,karşısındakine değer ve saygı duyan biriyim. beş yüz otuz yedi dokuzyüz otuz altı

 4. Mrb ben istanbuldan berkay. istanbulda bekar yasıyorum. İnsan bazı anlar yanında bırısının varlıgını arıyor ya benımde oyle anlarım oluyor ve senı tanımak ıstıyorum. Samımı bırısıyımdır ve senınde oyle olmanı ısterım. Iletısım ıcın tlf bırakmak istiyorum 50717716** .umarım senı tanıma fırsatım olur Guzel gunler.
  (lutfen bayan arkadaslar yazsın)

 5. mrb bayanlar ben harun yaş 30 istanbul kadıköyde oturuyorum ciddi evlenebilecegim dürüst giyimine kusamına dikkat eden dürüst alçak gönüllü namusuna düskün istanbuldan evlilik düşünen bayanların aramalarını bekliyorum tel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayan Arkadaş Bulma , Bul bayan arıyorum , ücretsiz arkadaşlık ilanları © 2014
Arkadaş Arayanlar Arkadaş Arayanlar